کتاب خاستگاه اثر پرفروش دن براون که با استقبال گسترده علاقمندان به این نویسنده در سراسر دنیا هم مواجه شده با ترجمه حسین شهرابی و به همت انتشارات کتابسرای تندیس به چاپ رسیده است. کتاب با این جمله از جوزف کمبل، اسطوره شناس بزرگ آغاز می‌شود: “باید بخواهیم از شرِ آن زندگی که برای خود برنامه‌ریزی کرده‌ایم خلاص شویم تا صاحبِ زندگی‌ای شویم که در انتظارِ ماست.”

رابرت لنگدان استادِ نمادشناسیِ دانشگاهِ هاروارد به موزه‌ی گوگنهایم می‌رود تا در برنامه‌ای مهم شرکت کند: اعلامِ کشفی که علم را زیر و زبر خواهد کرد. میزبان برنامه ادموند کرش است، آینده شناس میلیاردری که اختراعاتش و پیشبینی‌های دقیقش او را به شخصیتی مشهور در سرتاسر جهان مبدل کرده است. کرش که سال‌ها پیش، از اولین دانشجویان لنگدان در هاروارد بود قرار است پیشرفتِ بزرگی را در دنیای علم و دنیای فلسفه رقم بزند. پیشرفتی که جوابِ دو پرسشِ بنیادیِ بشر را درباره‌ی دلیلِ وجودی‌اش خواهد داد. اما چه رویدادهایی در انتظار این برنامه خواهد بود؟

دن براون نویسنده آثار جنجالی‌ئی چون راز داوینچی و دوزخ همچنان استادانه روایتش را به پیش می‌برد و خواننده را تا انتهای قصه می‌کشاند. خاستگاه در 768 صفحه رقعی با جلد نرم و قیمت 70 هزار تومان چاپ و روانه بازار نشر شده است.

واحد خبرگزاری موسسه گسترش فرهنگ و مطالعات

برای خرید و ثبت سفارش این کتاب کلیک کنید