بن کارت خرید کتاب اهل قلم ویژه سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به مبلغ 250 هزار تومان در اختیار اهالی قلم قرار خواهد گرفت.

بن کارت‌های اهالی قلم همچون سال‌های گذشته، به مناسبت برپایی نمایشگاه‌ بین‌المللی کتاب تهران از سوی موسسه خانه کتاب ارائه می‌شود. بر این اساس آن دسته از پدیدآورندگانی که در گذشته بن کارت خرید کتاب از خانه کتاب دریافت کرده‌اند، مبالغ به همان کارت واریز می‌شود و پدیدآورندگانی که از بن کارت الکترونیک برخوردار نبوده‌اند می‌توانند برای دریافت بن خود به پاتوق اهل قلم در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مراجعه کنند.

یادآور می‌شود که از سال گذشته با هماهنگی‌های صورت گرفته از سوی خانه کتاب، در بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بن کارت‌های اهالی قلم با افزایش 60 درصدی نسبت به سال گذشته به 250 هزار تومان افزایش یافت و به صورت رایگان در اختیار اهالی قلم قرار گرفت.

بر اساس آیین‌نامه موجود در سایت اهل قلم، پدیدآورندگانی که در 5 سال اخیر در حوزه کتاب بزرگسال، 2 عنوان کتاب به چاپ رسانده‌اند و آن دسته از پدیدآورندگانی که طی 5 سال اخیر در حوزه کتاب کودک و نوجوان 3 عنوان کتاب منتشر کرده‌اند بن کارت خرید کتاب را دریافت خواهند کرد.

بر اساس اعلام روابط عمومی خانه کتاب، در دست داشتن کارت ملی و کارت اهل قلم برای دریافت «بن کارت های اهل قلم ویژه نمایشگاه بین المللی کتاب» الزامی است و آن دسته از اهالی قلمی که بن کارت خرید کتاب خود را گم یا رمز آن را فراموش کرده‌اند به باجه‌های بانک شهر مستقر در نمایشگاه کتاب مراجعه کنند. همچنین مسئولیت دریافت نکردن بن کارت‌های ویژه نمایشگاه بین المللی کتاب به علت نقص اطلاعات ثبت شده در سایت اهل قلم، متوجه موسسه خانه کتاب نخواهد بود.

سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 13 اردیبهشت‌ماه آغاز شده و تا 23 اردیبهشت ماه در شهر آفتاب با شعار «یک کتاب بیشتر بخوانیم» برپاست.

برگرفته از خبرگزاری کتاب ایران”ایبنا”