سمینار خانواده موفق 3 به همت موسسه گسترش فرهنگ و مطالعات، در روز پنج شنبه 25 مرداد، در مجموعه فرهنگسرای اشراق، با استقبال گسترده مردم برگزار شد. در زیر گزارشی از این مراسم را مرور می‌کنیم:

-مراسم طبق برنامه‌ریزی انجام شده از راس ساعت 16:30 آغاز شد. مردم از حدود 5 دقیقه قبل از آغاز مراسم کم کم صندلی‌های سالن را پر کردند.

-به مدت 15 دقیقه موسیقی برای مخاطبان حاضر در سالن پخش شد.

-از ساعت 16:45 فیلم کوتاهی از سمینار دوم برای حاضرین در سالن پخش شد تا مروری باشد بر مباحث مطرح شده در سمینار قبلی.

-مجری برنامه ضمن خوشامدگویی به مهمانان حاضر در سالن به آنها قول داد، یک ویژه برنامه در انتهای مراسم باشد و از آنها خواست صندلی‌های خود را در پایان مراسم ترک نکنند!

-عقربه‌ها، ساعت 17 و چند دقیقه را نشان می‌داد که شاهین فرهنگ برای شروع سمینار خانواده موفق 3 به روی سن رفت.

-مباحثی چون تجسم فضایی، تفاوت‌های کلیدی ذهنیت و روان زنان و مردان و زبان بدن از جمله مهمترین مباحث مطرح شده در این سمینار بود.

-از جمله برنامه‌های افزوده شده به مجموعه این سمینارها، اضافه شدن یک کارگاه جنبی ویژه کودکان بود که مواردی چون نقاشی، رنگ‌آمیزی،کاردستی و… تحت نظارت متخصصان حوزه کودک در این قسمت برگزار شد.

-سمینار شاهین فرهنگ راس ساعت 19 به پایان رسید و مهمانان حاضر در سمینار منتظر بودند ببینند که ویژه برنامه قول داده شده در ابتدای مراسم چه بوده!

-مجری مراسم با دعوت از گروه سنی الف برای حضور بر روی سن به همراه والدینشان به نوعی از ویژه برنامه اعلام شده پرده برداری نمود. هدایایی نیز به رسم یادبود از طرف موسسه گسترش فرهنگ و مطالعات به این عزیزان تعلق گرفت.

-سپس گروه‌های سنی ب،ج و دال نیز با حضور بر روی سن هدایای خود را دریافت نمودند.

-حسن ختام مراسم نیز با برنامه پذیرایی از مهمانان در لابی سالن و گپ و گفت آنها با یکدیگر همراه بود.

آسمان بعد از ظهر تابستانی کم کم به سوی تاریکی می‌رفت که پرونده سومین سمینار خانواده موفق موسسه گسترش هم به پایان رسید. حالا باید منتظر سمینار جذاب بعدی بود. مجموعه سمینارهایی که این روزها دیگر علاقمندان و پیگیران خاص خود را هم پیدا کرده است.

واحد خبرگزاری موسسه گسترش فرهنگ و مطالعات

[post_gallery]