مدیر کمیته حراست سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از آغاز تحویل غرفه‌ها به ناشران و صدور کارت تردد و پارکینگ ناشران، غرفه‌داران و اهالی رسانه در سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.
واگذاری غرفه‌ها به ناشران از امروز آغاز شده است. ناشران می‎‌توانند با مراجعه به شهر آفتاب نسبت به تحویل غرفه‌های خود اقدام کنند.

هومان حسن‌پور، مدیر کمیته ناشران داخلی سی‌اُمین نمایشگاه کتاب تهران با اشاره به ناشرانی که هنوز موفق به تکمیل اطلاعات خود برای شرکت در نمایشگاه نشده‌اند، گفت: برخی ناشرانی که به دلیل پایان یافتن مهلت ثبت‌نام قادر به تکمیل اطلاعات خود نبوده‌اند می‌توانند با مراجعه به سایت نسبت به تکیمل اطلاعات خود اقدام کنند.

وی تأکید کرد:  این آخرین فرصت برای تکمیل اطلاعات ناشران اعم از حساب بانکی، اطلاعات کتاب و هر گونه رفع نواقص است، در غیر این صورت، این به معنی انصراف آن‌ها تلقی خواهد شد.

صدور هفت هزار کارت تردد برای ناشران، غرفه‌داران و اهالی رسانه

بنابر خبر ستاد امور رسانه‌ای و خبری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران همچنین تاکنون برای سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بیش از هفت هزار کارت تردد ناشران، غرفه‌داران و اهالی رسانه صادر شده است که به‌زودی جهت توزیع به مدیران کمیته‌ها ارائه می‌شود.

همچنین کارت‌های پارکینگ برای مدیران کمیته‌ها، ناشران، غرفه‌داران و خبرنگاران صادر شده است که آن‌ها نیز به مدیران کمیته‌ها برای توزیع تحویل داده می‌شود.

مدیر کمیته حراست نمایشگاه درباره چگونگی صدور کارت‌ها به ستاد امور رسانه‌ای و خبری سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران چنین بیان کرده است: «امسال صدور کارت‌ها به صورت الکترونیک صورت گرفت؛ خوشبختانه با پیش‌بینی‌های صورت گرفته در این دوره از نمایشگاه تمامی مشخصات غرفه‌داران و ناشران از طریق سایت نمایشگاه دریافت شد. گردآوری این اطلاعات روند صدور کارت‌ها را تسریع کرد و در این دوره از نمایشگاه قبل از ورود ناشران، غرفه‌داران و اهالی رسانه کارت‌های تردد آماده شده است.»

سی‎اُمین نمایشگاه کتاب تهران با شعار «یک کتاب بیشتر بخوانیم» با ریاست سیدعباس صالحی از 13 تا 23 اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

برگرفته از خبرگزاری کتاب ایران “ایبنا”